Fenix Dance Brno

Kdo jsme:

Nové taneční centrum v Brně! Profesionalita, styl a lektoři s mnohaletými zkušenostmi! Zamilujte se s námi do tance!


Lektoři FÉNIX DANCE CENTRE

Profesionální tým

Jsme tým profesionálních tanečních lektorů, kteří se v tanečním světě a na tanečních soutěžích u nás i v zahraničí pohybují už nějaký čas. Neváhejte, pokud stejně jako my milujete moderní tanec, STREET DANCE a BBOYING! Pokročilejším tanečníkům jako jediná taneční škola nabízíme DVOJÍ PROFILACI: FREESTYLE PROFILACI jako přípravu na UNDEGROUNDOVÉ BATTLY a CHOREOGRAFICKOU PROFILACI na FORMAČNÍ SOUTĚŽE. Bonus? Kurzy populární ZUMBY a žhavá novinka: lekce MODERNÍHO BALETU. Těšíme se na vaši návštěvu!

Profesionalitu a vysokou úroveň jsme prokázali například na mezinárodní soutěži Street Dance Camp 2012 v Jedovnici, kde se formace Fénix Squad jako jediná z České republiky probojovala mezi 8 nejlepších crew na světě!

Moderní studio v centru Brna

Sídlíme v centru města, na Mendlově náměstí, vstup do studia je z ulice Václavská. V novém tanečním centru se šesti moderně vybavenými tanečními sály s výkonnou aparaturou jsou pro milovníky tance připraveny kurzy všech úrovní (pro začátečníky, pokročilé i pro ty, kteří rádi soutěží) a všech věkových kategorií (děti od 3 let až po dospělé).

V našem studiu najdete samozřejmě také recepci s barem a wifi připojením.

V příjemném prostředí našeho zázemí tak můžete počkat na svého potomka či kamaráda, nebo na vlastní hodinu a ve volné chvíli se třeba připravovat do školy. Před budovou jsou pro naše klienty k dispozici také parkovací místa.

Kurzy pro všechny

U nás se s tancem začíná téměř od plenek. Děti od tří do pěti let se mohou hlásit do kurzu BABY. Navazující kurz DĚTI je určen pro školáky ve věku od šesti do desíti let, dále pak  nabízíme kurz JUNIOŘI, ten je určen školákům ve věku od jedenácti do čtrnácti let. Kurzy pro DOSPĚLÉ se otevírají tanečníkům od patnácti let, horní věková hranice je bez omezení.

Nabízíme tyto kurzy:

STREET DANCE – tanec, který se zrodil na amerických ulicích. Dynamický a energický tanec, jehož prostřednictvím můžete vyjádřit vlastní osobitost. STREET DANCE je fenoménem dneška.

STREET DANCE elitní kurzy s dvojí profilací - pokročilejším tanečníkům v kategorii od 15 let výše jako jediná taneční škola nabízíme DVOJÍ PROFILACI. Tanečník si může zvolit, zda si vybere individuální přípravu ve freestyle taneční improvizaci k undergroundovým battlům nebo se bude věnovat přípravě choreografií na formační soutěže.

STREET DANCE PRO RODIČE – zaujal vás tento skvělý moderní tanec, ale chcete tančit se svými vrstevníky a ne s dospívajícími dětmi? Potom je tu pro vás street dance pro rodiče.

BBOYING – taneční styl, který patří mezi čtyři složky hip hopu. Objevují se zde prvky akrobacie, power moves, toprocku, a další speciality...

HIGH HEELS – tanec na vysokých podpatcích! Velmi ženské a koketní tancování, které se může hodit každé ženě a dívce. Pro všechny hvězdy diskoték.

PROVE IT - projekt Prove It! je kruhový trénink, pro kluky/holky, muže/ženy, postavený na anaerobní zátěži. Vše závisí jen na přistupu Tebe samotnýho/samotné, protože nejdůležitější ze všeho je frekvence opakovaní.

KONDIČNÍ TRÉNINKY – tréninky zaměřené na zvýšení fyzické kondice a posílení celého těla.

A co víc: připravujeme lekce street dance a zumby se špičkovými zahraničními lektory a výměnné zahraniční pobyty pro naše svěřence.

Nedílnou součástí našeho rozvoje jsou WORKSHOPY se zahraniční účastí.

S námi může tančit zkrátka každý: stačí jen chuť a rytmus v těle. Můžete se přihlásit do pololetního kurzu, ale také čas od času navštívit open classy. Na taneční hodinu tedy přijdete kdykoli se vám to bude hodit!

Kondiční příprava

Každý tanečník potřebuje skvělou fyzickou kondici. Ani my nic neponecháváme náhodě. Jako jediná taneční škola v Brně se zaměřujeme i na fyzickou kondici našich tanečníků v podobě funkčních tréninků. Pod dohledem kondičních trenérů má proto každý účastník našich kurzů možnost individuálně se připravovat. Záruka? Spolupráce s trenéry Big 1 Fitness, fitness a wellness centra s nejširší nabídkou sportovních, relaxačních a regeneračních aktivit v Brně. Tanec si skutečně vychutnáte, jen když máte své tělo pod kontrolou a cítíte se v něm skvěle!

 

   

Kontakty

FENIX DANCE BRNO, Jeneweinova 36, Brno

Provozovatel:
Darcy trade s.r.o., se sídlem Brno, Václavská 6, PSČ 603 00, IČ 29292140, DIČ CZ29292140, zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl C, vložka 71666

tel.: +420 601 581 066 (mobilní)
e-mail: info@fenixdance.cz
bankovní spojení: 1844673103/ 0800 (Česká Spořitelna)

Otevírací doba: dle rozvrhu lekcí

Kontakty na jednotlivé lektory naleznete v sekci Lektoři

Obchodní podmínky tanečního centra Fenix naleznete na stránce Obchodní podmínky